Povrchová úprava

Povrchová úprava je veľmi dôležitou súčasťou drevených eurookien, ktorá priamo ovplyvňuje životnosť a vzhľad povrchu okna. Na naše eurookna používame moderné povrchové úpravy a ošetrovacie prostriedky od spoločnosti ADLER, ktoré garantujú ich dlhú trvanlivosť a ľahkú údržbu.

Vzorkovník farieb:

G3dub-mDUB Vzorkovník - SMREKSMREK

 

Poznámka: Predstavené farebné odtiene zobrazené na fotke cez monitor sa môžu líšiť od farebných odtieňov na drevených vzorkách. Odporúčame si ešte pozrieť vybranú farbu nastriekanú na vzorke dreva.

ZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...