Zimné záhrady

Ponúkame vám tri základné typové rady zimných záhrad, ktorými sa môžete inšpirovať pri vašom návrhu zimnej záhrady. Každá zimná záhrada je atypickou stavbou, ktorej jedinečnosť tvorí rôznorodosť rozmerov (pôdorys, výška, sklon strechy), rozmiestnenie  rôznych typov okien a dverí, typ nosnej konštrukcie, typ strechy a pod. Našim individuálnym prístupom v spolupráci s každým zákazníkom navrhneme zimnú záhradu, ktorá vychádza z našich znalosti, vašich požiadaviek a predstav.

EURO štýl TALIANSKY štýl JAPONSKÝ štýl
eurostyl01 taliansky-styl japonsky-styl-uvod01
ZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...