Materiál

Drevo je po ekologickej úprave jednoznačne k prírode tou najšetrnejšou surovinou pre rámy okien, má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a jeho jedinečná kresba obohacuje interiér o prírodne farby.

material-okna00

 

Drevené eurookna sa vyrábajú z certifikovaných eurohranolov, najčastejšie z dreviny smrek v napájanom profile (cinkovaný eurohranol). Ďalej sa používa drevina borovica, červený smrek, dub a z exotických drevín meranti.

material-okna.JPG material-okna1.JPG material-okna2.JPG material-okna3.JPG material-okna4.JPG material-okna5.JPG material-okno65.JPG material-okno8.JPG

 

ZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...