Informácie

3D referencie

   Referencie pri výbere dodávateľa zimnej záhrady patria k dôležitým zdrojom informácií o výrobku v cenovej ponuke. Pre konečne rozhodnutie dodávateľa nám nestačí poznať len cenu, chcem vidieť čo kupujeme, aká je kvalita a prevedenie detailov ktoré tvoria celkový dizajn nášho nového bývania. Ideálne by bolo pozrieť si podobnú realizáciu, pozrieť si zimnú záhradu z exteriéru a stráviť nejaký čas v interiéri, kde by sme si mohli pozrieť detaily a vychutnať atmosféru ponúkanej zimnej záhrady.

   Naše referencie si môžete pozrieť v 3D fotke v ktorej sa môžete otáčať v priestore zimnej záhrady ako keby ste v nej stali, priblížiť si detaily alebo si vybrať ponúkane fotky detailov. 

3D referencie nájdete pod týmto odkazom:

→ 3D referencie

 

 


ZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...