Okno - economy 78 - 2 sklo

Profil eurookna SOFTLINE 78 je kvalitný nemecky profil eurookna, ktorý spĺňa v plnej miere požiadavky ktoré sú kladené na okna v našich klimatických podmienkach. Pri výrobe používame kvalitne materiály od overených dodávateľov, čím v kombinácii s našimi skúsenosťami vytvárame dlhotrvajúce kvalitne eurookna ktoré slúžia našim zákazníkom po mnoho rokov, čo potvrdzujeme 5 ročnou zárukou.Profil SOFTLINE 78 ponúkame v zasklení s DVOJSKLOM alebo TROJSKLOM.

okno2sklo okno4sklo

Eurookno 78 SOFTLINE je vyrobené z 3-vrstvého eurohranolu s izolačným sklom (2-sklo, 3-sklo) s teplým dištančným rámikom swisspacer, ktorý zvyšuje tepelnotechnické vlastnosti. Najčastejšie sa používajú eurohranoly vyrobene z dreviny smrek (typu cink alebo fix), ďalšou používanou drevinou vhodnou k výrobe eurookien je borovica, dub a z exotických drevín meranti. Izolačné sklá sú vyplnené vzácnym plynom – argón (kryptón). Dokonalé uzatvorenie a funkčnosť okna po celom jeho obvode je zabezpečené celoobvodovým kovaním. Obvodové tesnenie je z dokonalých trvalých pružných materiálov, aby bola dosiahnutá najvyššia izolácia v prípade uzatvorenia okna. Hliníkové okapnice na okenných krídlach i rámoch chránia okná v kritických miestach.

Povrchová úprava sa nanášaná v troch vrstvách: 2 x máčaním, 1 x vysokotlakovým striekaním.

Celková stavebná hĺbka 78 mm (78x80)
Koeficient prechodu tepla - izolačné (dvojsklo) Ug = 1,1 W/m2K
Koeficient prechodu tepla - okna (dvojsklo)            Uw = 1,4 W/m2K
Hrúbka skla (mm) 4 - 16 - 4
Swisspacer áno
Druh plynu argón
Koeficient zvukovej izolácie 25 dB
Tesnenie 3 x celoobvodové 
Rádius hrán R = 3 
Rámová okapnica farba eloxovaný hliník bronz 
Povrchová úprava Adler

  • mechanická odolnosť
  •  tepelná a zvuková izolácia
  •  vynikajúce konštrukčné riešenie proti hnanému dažďu
  •  jednoduchá obsluha - jednou kľučkou
  •  najnižší koeficient rozťažnosti
  •  dlhá životnosť proti poveternostným vplyvom
  •  jednoduchá údržba
  •  cenová výhodnosť, 5 ročná záruka

ZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...