Montáž

K profesionálnej montáži nepochybne patria izolačne pásky, ktoré poskytujú najmodernejší tesniaci systém pre obvodové utesnenie okien. Chránia polyuretánovú montážnu penu od vlhkosti, čím udržujú jej vynikajúce izolačne vlastnosti po mnoho rokov, čo prispieva k vynikajúcim tepelnoizolačným vlastnostiam celého stavebného otvoru, zabraňuje tepelným stratám a prispieva k výraznej úspore energii.

postup-okna_01.jpg postup-okna_02.jpg postup-okna_03.jpg postup-okna_04.jpg postup-okna_05.jpg postup-okna_06.jpg postup-okna_07.jpg postup-okna_08.jpg postup-okna_09.jpg postup-okna_10.jpg postup-okna_11.jpg postup-okna_12.jpg postup-okna_13.jpg

 

Viac informácii o montáži okien si môžete prečitať na webovej stránke www.montaz-okna.sk 

 

ZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...