Údržba

Údržba drevenej zimnej záhrady predstavuje ľahkú a nenáročnú činnosť, ktorú tvorí predovšetkým čistenie presklených časti, pričom je zároveň dobre raz ročne pretrieť vonkajšie drevene časti ošetrujúcim roztokom, ktorý predlžuje životnosť lazúry a dodáva povrchu svieži nádych.

galeria dverezzmensene_01.jpg galeria dverezzmensene_02.jpg galeria dverezzmensene_03.jpg galeria dverezzmensene_04.jpg galeria dverezzmensene_05.jpg

ZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...