Materiál

Sme zástancami prírodných materiálov, v našej profesii ma neodmysliteľné zastúpenie drevo, ktorého použitie pri výrobe zimných záhrad sa priamo podieľa na vytvorení príjemnejšieho prostredia na bývanie tak ako z pohľadu estetického vnímania a taktiež klimatických podmienok vo vnútri záhrady (drevo je materiál ktorý dokáže prepúšťať vlhkosť t.j. „dýcha").
meranti-dub-smrekKombinácia dreva s kvalitnými materiálmi v rukách našich skúsených majstrov ktorých práca s drevom teší a prechovávajú k tomuto materiálu patričnú úctu prináša našim zákazníkom dlhotrvajúce výrobky, ktoré im slúžia po mnoho rokov.
Drevo neje len materiál ktorý ma vynikajúce fyzikálno-mechanické vlastnosti ale je to aj súčasť našej prírody, nášho okolia a našich lesov o ktoré sa starali generácie pred nami a zanechali nám toto dedičstvo. Toto sú hlavne dôvody prečo sme zástancami dreva ako prírodného materiálu pre naše výrobky, ktoré ponúkame našim zákazníkom.
Pri rozhodnutí sa pre drevenú zimnú záhradu sa zároveň rozhodujeme aj preto že do nášho domu prinášame prírodu, ktorá sa stáva súčasťou nášho každodenného bývania.

material-okna.JPG material-okno8.JPG príloha č.24 BSH hranoly.jpg príloha č.24 eurohranol smrek cink.jpg

 

 

 

 

ZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...