PSK portál

PSK – PORTAL je SKLOPNO-POSUVNY systém otvárania balkónových dverí, ktorý je charakteristický tým že konštrukcia týchto dverí je rovnaká ako u eurookien. Stavebná hĺbka je 78 mm , prah tvorí rám okna a jeho výška je 80 mm. Tento systém otvárania odporúčame používať v stavebných otvoroch, ktoré nebudú vystavené každodennému prechodu, najmä kvôli prahu ktorý by bol vystavený nadmernému opotrebovaniu.

psportal-uvod

ps-portal-zasuvacie-dvere_kovanie01.jpg ps-portal-zasuvacie-dvere_kovanie02.jpg ps-portal-zasuvacie-dvere_kovanie03.jpg ps-portal-zasuvacie-dvere_kovanie04.jpg ps-portal-zasuvacie-dvere_kovanie05.jpg ps-portal-zasuvacie-dvere_kovanie06.jpg
  video - Spôsob otvárania si môžete pozrieť na videu dole. 

ZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...