Zasúvacie dvere

Posuvné alebo zasúvacie interiérové dvere sú vhodnou alternatívou ku klasickým dverám v interiéri s nedostatkom priestoru, pretože zaberajú len minimálnu plochu. Tento druh dverí opticky oddeľuje priestor a netradične dotvára celkový vzhľad interiéru. Moderný posuvný systém umožňuje plynulé a pohodlné otváranie. Zaujímavo vyznievajú v kombinácii buď s bočným, či horným svetlíkom. Zasúvacie dvere majú však svoje špecifiká, na ktoré je treba brať ohľad.

zasuvne-dvere-detail

 

  zasuvacie-dvere_01.jpg zasuvacie-dvere_02.jpg zasuvacie-dvere_03.jpg zasuvacie-dvere_04.jpg zasuvacie-dvere_05.jpg

ZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...