Plátová konštrukcia

Je modernou konštrukciou vchodových krídel, ktorá sa vyznačuje vysokou tvarovou stabilitou s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Povrch dverného platu je upravený prírodnou dyhou v drevine podľa výberu (smrek, borovica, dub, meranti atd.). Do dverného platu je možne vyrezať rôzne tvarí otvorov, ktoré sa vyplnia sklom alebo izolačnou kazetou, poprípade je možne na dverný plat lepiť okrasne lišty, rezby a pod.
Súčasťou konštrukcie vchodových dverí je 5-bodove uzamykanie a hliníkový prah.

dvere-detail


pripravujemeZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...