HS portál

HS – PORTAL je ZDVIŽNO-POSUVNY systém otvárania dverí, ktorý je charakteristický bezbariérovým prahom s pohodlným a ľahkým spôsobom otvárania dverí veľkých rozmerov.
Realizovať je možne presklenie s 12m prechodom o váhe krídla až 400 kg.
Konštrukcia týchto dverí je väčšia ako u eurookien so stavebnou hĺbkou 184 mm.
Prahová hliníková lišta je vysoká len 19 mm, prechod je tak plynulý a bezbariérový.

hsportal-uvod

hs-portal-zasuvacie-dvere_02.jpg hs-portal-zasuvacie-dvere_03.jpg hs-portal-zasuvacie-dvere_04.jpg hs-portal-zasuvacie-dvere_05.jpg hs-portal-zasuvacie-dvere_06.jpg hs-portal-zasuvacie-dvere_07.jpg
 Spôsob otvárania si môžete pozrieť na videu dole.

ZIMNÉ ZÁHRADY
Ponúkame vám tri základne typy záhrad, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou. Okrem nich vám však v spolupráci s vami navrhneme rôzne typy zimných záhrad, ktoré budú spĺňať vaše predstavy a požiadavky.
viac...
OKNÁ
Vyrobíme vám kvalitné eurookná, ktoré spĺňaju všetky požiadavky, ktoré sú kladené na okná v našich klimatických podmienkach. Používame kvalitný materiál a dbáme na výsledné detaily.
viac...
DVERE
Kvalitne a detailne spracované dvere sú vyrobené z prvotriedneho materiálu. Naše skúsenosti sme spojili s modernizáciou a výsledkom našej tvorby je krásny a estetický vzhľad dverí.
viac...
INÉ PRODUKTY
Súčasťou dverí a okien sú doplnky, ktoré nájdete v našej ponuke. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov okeníc a sieťok.
viac...

 

viac...